On-line setkání v Pacientském hubu – Jak si udržet duševní pohodu v novém roce

 7. 1. 2021, publikováno: 3. 1. 2021  

 

Jménem Pacientského hubu Vás zveme na první letošní on-line setkání. 

Workshop na téma Jak si udržet duševní pohodu v novém roce se koná ve čtvrtek 7. ledna, 17.30 – 19.30 hod. prostřednictvím nástroje  MS Teams.


Rok 2020 byl pro většinu z nás nezvyklý a přinesl nečekané výzvy a situace. Neformální webinář Jak si udržet duševní pohodu v novém roce přináší všem účastníkům bez ohledu na jejich věk či situaci příležitost se naučit, jak přetvořit životní nesnáze v příležitost pro vlastní růst. Tématem odolnosti (resilience), jemuž se ve své odborné praxi dlouhodobě věnuje, nás provede psycholožka Ivana Štefková. Ta odolnost vnímá jako schopnost ohnout se, ale nezlomit. 

Cítíte se vyčerpaní a nevíte, odkud brát energii a radost? Společně si ukážeme, jaké jsou možné zdroje sil a jak můžeme rozvíjet svoji psychickou odolnost. Ukážeme si, že k dlouhodobým změnám stačí třeba jen 10 minut denně.

Na tomto on-line setkání získáte:

Jak se na workshop přihlásit

https://forms.gle/VwcXiZGHVYPfKTFJ8

https://forms.gle/bgcuD58R8idZ7sXM9

O lektorce:

Psycholožka a poradkyně Ivana Štefková se v psychologické praxi a výzkumu zabývá tématem resilience – odolnosti. Je znalkyní neziskového sektoru z pozice sociální pracovnice, metodičky i vedoucí manažerky organizace. V pražském Impact Hubu pečuje v rámci akceleračních programů pro start-upy, sociální podniky a neziskové organizace o síť mentorů a expertů. Je polovinou lektorského dua v projektu Rodičovská posilovna. 

Více o Ivaně: ivanastefkova.cz