Pacientský hub – Facebook jako nástroj komunikace pacientských organizací I.

 10. 6. 2021, publikováno: 14. 5. 2021  

Založili jste si Facebookový profil, protože ho má každý, ale nejste si zcela jisti, jak tento nástroj funguje, jaké jsou jeho možnosti a jakou roli by mohl hrát v komunikaci vaší organizace? 


Na kurzu v Pacientském hubu si také vytvoříte ukázkový post (příspěvek), který můžete hned sdílet. Dostanete i stručný seznam bodů, na co nezapomenout, když post na Facebook tvoříte.

První díl tematické minisérie se bude konat 10. 6. 17:30 – 19:30 a získáte na něm cenné podněty k zamyšlení a dozvíte se:

POZOR! S rozvolněním pandemických opatření zkoušíme hybridní model online/offline kurzu: Kurz bude klasicky online, lektorka však bude „vysílat“ od nás z Pacientského hubu. Jste-li v Praze, využijte možnosti přijít k nám osobně, vyzkoušet si naše prostory a konzultovat s ní téma osobně. Můžete si přinést vlastní laptop nebo využít jednoho z našich šesti pevných počítačů. Těšíme se na vás, zásoby čaje i kávy máme!

Pro ty z vás, kteří se budete připojovat online, nezapomeňte, že nově odkaz pro připojení nezasíláme e-mailem, ale najdete jej půl hodiny před začátkem akce přímo zde v kalendáři v hlavičce této akce. Po kliknutí na něj se dostanete do "čekárny" a zhruba 5-10 minut před začátkem vás vpustíme a začneme. 

Na akci se můžete přihlásit  ZDE

Další informace najdete na www.pacientskyhub.cz

 

Fotogalerie