Pacientský hub – Facebook jako nástroj komunikace pacientských organizací II.

 24. 6. 2021, publikováno: 14. 5. 2021  

Přinášíme vám druhý díl minisérie věnované Facebooku. Už máte jasno v tom, proč mít či nemít profil nebo stránku na Facebooku, k čemu je skupina, ale tápete, jak vytvářet kvalitní obsah?


Z tohoto workshopu, který se koná 24. 6. 17:30 – 19:30 si odnesete nejen praktické tipy a návrhy na obsah pro své organizace, ale také vytvořený podklad pro plánování obsahu pro správu Facebooku v podobě jednoduché šablony.

V tomto setkání s lektorkou Lenkou Frišovou projdeme:

POZOR! S rozvolněním pandemických opatření zkoušíme hybridní model online/offline kurzu: Kurz bude klasicky online, lektorka však bude „vysílat“ od nás z Pacientského hubu. Jste-li v Praze, využijte možnosti přijít k nám osobně, vyzkoušet si naše prostory a konzultovat s ní téma osobně. Můžete si přinést vlastní laptop nebo využít jednoho z našich šesti pevných počítačů. Těšíme se na vás, zásoby čaje i kávy máme!

Pro ty z vás, kteří se budete připojovat online, nezapomeňte, že nově odkaz pro připojení nezasíláme e-mailem, ale najdete jej půl hodiny před začátkem akce přímo zde v kalendáři v hlavičce této akce. Po kliknutí na něj se dostanete do "čekárny" a zhruba 5-10 minut před začátkem vás vpustíme a začneme.

Na akci se můžete přihlásit  ZDE

Další informace najdete na www.pacientskyhub.cz

 

Fotogalerie