Workshopy pro pacientské organizace v rámci konference Neviditelní hrdinové českého zdravotnictví

 14. 10. 2021, publikováno: 14. 10. 2021  

19. říjen bude v Pacientském hubu věnován zviditelnění a ocenění práce pacientských organizací. Zveme vás na konferenci Neviditelní hrdinové českého zdravotnictví.


Součástí konference budou tři workshopy, určené zástupcům pacientských organizací.  

Přihlásit se můžete na balíček všech tří workshopů, nikoliv jednotlivě na každý zvlášť. Kapacita je omezena na 25 osob, vždy jeden člověk za jednu pacientskou organizaci. Přihlásit se můžete ZDE.  

Po skončení workshopů jste samozřejmě vítáni i na odpoledním programu. Na ten není nutno se registrovat zvlášť.

Na co se tedy můžete těšit?

Tento workshop povedou zkušení experti na PR v oblasti zdravotních témat Lenka Hájková a Michal Večeřa.

O svoji zkušenost a inspiraci s fungováním velké členské pacientské organizace v Norsku se podělí Anna Fryxelius, zástupkyně organizace Norsk revmatikerforbund, partnera Pacientského hubu. Dozvíme se, jak je možné přistupovat k budování týmového ducha uvnitř organizace, jak motivovat členy a dobrovolníky k aktivnímu zapojení do jejího chodu.

Workshop proběhne v angličtině se zajištěním tlumočení.

Setkání je postaveno na facilitované diskusi nad konkrétními tématy a problémy, které v praxi řeší účastníci. Přineste své vlastní téma či starost s vedením své organizace a získáte na něj od kolegyň a kolegů řadu podnětů a možných řešení díky efektivní metodě balintovské skupiny. Promyslete si předem, co byste chtěli s ostatními probrat a jak co nejkonkrétněji téma skupině představíte. Žádné téma není příliš malé či banální.