Pacientský hub – plán akcí na 2. čtvrtletí 2022, novinky

 19. 4. 2022, publikováno: 19. 4. 2022  

Startuje druhé čtvrtletí a s ním i nový kalendář vzdělávacích akcí Pacientského hubu. Pojďme si společně projít jarní novinky z Pacientského hubu.


Chystané vzdělávací akce Pacientského hubu

duben

květen

červen

Odborná konference 2022

Napříč aktéry ve zdravotnictví je již dlouhodobě sdíleným cílem podpora pacientských organizací tak, aby se mohly stát rovnocennými partnery a poskytovat potřebné služby a informace osobám s chronickým onemocněním. Nepostradatelným předpokladem pro udržitelné fungování pacientských organizací je jejich stabilní financování. Rádi bychom navázali na dosavadní diskuze nejen v Senátu Parlamentu ČR v roce 2020 a pokročili v tématu opět dále. Přijměte naše pozvání dne 12. května 2022 na celodenní konferenci „Systémové financování pacientských organizací“ v prostorách Lichtenštejnského paláce. Podrobné informace o chystaném programu se dozvíte v průběhu dubna.

E-learning: Základy vedení pacientské organizace

Jste na začátku cesty vaší pacientské organizace nebo se ji teprve chystáte založit? Fungujete již několik let, vše děláte spíše intuitivně a zvažujete, kudy dál? Právě pro vás je určen e-learning na téma Základy vedení pacientské organizace. Jedná se o online vzdělávací balíček krátkých videí a několika textů, který vás provede zásadními tématy pro stabilní chod vaší organizace. Více si o něm můžete přečíst v tomto článku.

Nové tváře Pacientského hubu

Fotogalerie