Hledáme projektového manažera / manažerku Pacientského hubu

 12. 10. 2022, publikováno: 12. 10. 2022  

Ministerstvo zdravotnictví v rámci realizace projektu Pacientský hub, který je financován z Fondů EHP a Norska 2014-2021, hledá do oddělení podpory práv pacientů projektového manažera / projektovou manažerku.


Pacientský hub je projekt na podporu pacientských organizací, prostor pro rozvoj, spolupráci a setkávání pacientů, expertů i veřejnosti v oblasti zdraví. Jedná se především o vzdělávací program v oblastech, které pacientská organizace potřebuje pro svůj udržitelný rozvoj a naplňování svého poslání (hájení zájmů osob s chronickým onemocněním a/nebo se zdravotním postižením). Jedná se o inovativní projekt s prostorem pro hledání nových přístupů. Více o projektu na www.pacientskyhub.cz.

Stručná charakteristika vykonávaných činností:

Požadujeme:

Nabízíme:

Místo výkonu práce: Praha – Palackého náměstí 375/4 a U Vršovického nádraží 30

Termín nástupu: 1. prosince 2022

Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31. října 2022 na e-mail: katerina.slaba@mzcr.cz, v kopii na ivana.nemcova@mzcr.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy k této nabídce, neváhejte se na nás obrátit. Ministerstvo zdravotnictví si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, změnit jeho podmínky, případně nevybrat žádného uchazeče.

Příloha: oznámení o vyhlášení výběrového řízení ( pdf soubor, 162 kB)